Zakrzepica żył niedaleko miednicy

Witam. Mam 22 lata. W 6 miesiacu ciazy zdiagnozowano u mnie zakrzepice zyl w lewej nodze, niedaleko miednicy. Dwa razy dziennie dostawalam zastrzyki Fragmin. Po porodzie musialam jeszcze brac przez 6 tygodni zastrzyki, wieksza dawke i tylko raz dziennie. Gdy odstawilam leki zaczela bolec mnie lewa lydka, ale nie widze zadnych obrzekow. Dodam ze nie nosilam podkolanowek przeciwzylakowych bo lekarz mnie o tym nie poinformowal. Zaczynam sie troche martwic

Należy zrobić badanie, które nazywa się dopplerem żył kończyn dolnych, abu sprawdzić jak wygląda obecnie sytuacja. Powinno się takze zrobić badania dotyczące układu krzepniecie. to bardzo poważne rzeczy!