Zanik miesiączki po rozpoczęciu współżycia i upławy

Witam. Jestem 20 letnia dziewczyna i od zawsze miałam problemy z miesiączka. Od kad zaczęłam regularnie współżyć miesiączka zanikła całkiem. Od ponad roku jej nie mam. Bardzo często mam upławy i nieprzyjemny zapach z okolic intymnych. W dodatku jestem osoba otyłą, posiadam nadmierne owlosienie( nawet na twarzy) oraz trądzik i łojotok. Niestety nie stać mnie na to by pójść do lekarza a ubezpieczenia nie posiadam wiec tkwienie w punkcie wyjścia. Czy to moze być zespół policystycznych jajników ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Panią objawy rzeczywiście mogą być konsekwencją zespołu policystycznych jajników. Niestety bez konsultacji z lekarzem ginekologiem oraz wykonania badań dodatkowych nie ma możliwości potwierdzenia/wykluczenia tej diagnozy.