Zapalenie kości szczęki i opuchlizna pod okiem u dziecka

Mój synek 2 latka okazało się ze ma zapalenie kości szczęki. Przed zdiagnozowanie był leczony u stomatologa przez 2miesiące lecz nie było poprawy brał już 3 antybiotyki na zmianę. Spuchla mu część pod okiem tu gdzie jest zatoka I trafiliśmy do szpitala na 2 tyg. tam miał zrobiona tomografie i pobrany wycinek kości i tam stwierdzili zapalenie kości szczęki oraz dostał 4 antybiotyk. Teraz jesteśmy w domu z antybiotyki domyślnym lecz ciągle jest zagubienie przy nosie. Jak długo trzeba to leczyć.

Bez badania bezpośredniego i analizy badań laboratoryjnych porada jest niemożliwa.Zapalenie kości w zależności od rodzaju może trwać różnie długo - proszę zaufać lekarzom pod których opiekom Pani synek teraz się znajduje.