Zapalenie nerwu międzyżebrowego po zapaleniu oskrzeli

Dobry wieczor.Miesiac temu mialam ostre zapalenie oskrzeli,poczym po przyjmowaniu antybiotykow polepszylo sie troche.Jednak od tego czasu kaszel nie ustapil i doszly ostre bole w obrebie klatki piersiowej.Przed dwoma dniami bole sie tak nasilily,ze ciezko mi sie az ruszac.Pojechalam na ostry dyzur.Tam stwierdzono zapalenie nerwu miedzyzebrowego.Zapisano mi leki przeciwbolowe i oklady rozgrzewajace.Czy to jednak wystarczy?kiedy ustapia dolegliwosci?bol jest nie do zniesienia.pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli konsultowała się Pani z lekarzem, proszę zaufać diagnozie i postępować wg zaleceń. Jeśli rzeczywiście jest to zapalenie nerwu międzyżebrowego, dolegliwości powinny ustąpić w ciągu kilku najbliższych dni. Gdyby się tak nie stało, proszę ponownie udać się na wizytę do lekarza!