Zapalenie oskrzeli i wysypka u dziecka

witam jestem Michał mój roczny sun zachorował na zapalenie oskrzeli trafił do szpitala podawano mu antybiotyk i steryd do żylnie kilka dni i niby ogromna poprawa względem choroby.lecz następnego dnia po odstwieniu tych leków do żylnych pojawiły się objawy choroby tzn WYPRYSK w dużym i bardzo szybkim stopniu rozwoju tzn dlonie stopy łydki uda dłonie plecy a naj mocniej odbyt i genitalia. co naj gorsze po 2 dniach przeszł to na .........zone która jest w ciąży

Witaminy w ciąży

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Z zamieszczonego opisu wynika, że zmiany na skórze dziecka pojawiły się podczas hospitalizacji na oddziale pediatrii. Jeśli tak, dziecko bez wątpienia zostało ocenione przez lekarza pediatrę, który postawił właściwą diagnozę oraz wdrożył leczenie. Ponieważ zmiany pojawiły się także na skórze żony, powinna ona niezwłocznie udać się do specjalisty ginekologa, który prowadzi ciążę!