Zapalenie zatok i ból brzucha

Witam serdecznie Mam pytanie i oczekuje jakiejś sugestii. Czasem raz na jakis czas dostaje zapalenia zatok, moj stan uzębienia jest wporzadku raczej nie ma miejsca ktore moglo by to wywołać czasem mam krew z nosa z jednej dziurki zazwyczaj, pocą mi sie dłonie i stopy zazwyczaj podczas zatok boli mnie brzuch. Czy jest na to jakas rada? Co mogę z tym zrobić? Mam wadę serca i wolę dmuchać na zimne. Bulu glowy zazwyczaj nie mam jedynie czuje wydzielinę z nich.Jest na to jakaś rada? Pozdrawiam

Marta Mielniczuk

Zapalenie zatok może być wywołane wieloma różnymi czynnikami, nie tylko zepsutymi zębami. Często do zapalenia zatok dochodzi z powodu blokady ujścia zatok, spowodowanego np. nieprawidłowościami anatomicznymi nosa bądź obecnością polipów. W przypadku nawracającego zapalenia zatok należy skonsultować się z laryngologiem.