Zaskórniki u kobiety w ciąży

witam jestem w 25 tyg ciąży mam straszny problem z cerą i zaskórnikami. dermatolog przpisał mi clindacne ale też słabo pomaga, smaruje pastą cynkową też efekty marne. Zastanawiam się czy mogłabym jakoś od wewnątrz oczyścć cere. Słyszałam o visacinum D - tabletki z mieszanych ziół. Czy mozna je stosowac w ciąży?

Dzień dobry,

Proszę dokładnie oczyszczać skórę twarzy, tak aby minimalizować powstawanie zaskórników. Z zabiegów polecam peeling z użyciem kwasu migdałowego w gabinecie kosmetycznym - jest bardzo delikatny, spokojnie można go stosować w ciąży, a złagodzi Pani stany zapalne, zminimalizuje je, zmniejszy aktywność gruczołów łojowych.