Zawał z miotaniem komór u 57-latki

Witam moja mam przeszla w maju zawal wraz z migotnaniem komor jest w wieku 57 lat wstawiono jej ogolnie 5 stentow po koronografi trafiaja sie jej skoki cisnienia wczoraj 164/90 tetno 78 dzis lezy osplala czuje sie zmeczona lekarze mowia ze nic sie nie dzieje a ja mam jednak jakies obawy

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Pacjent po zawale serca zawsze wymaga specjalistycznej opieki kardiologicznej. Z każdym niepokojącym objawem należy zgłosić się do kardiologa.