Zawroty głowy, nocne poty i kłujące bóle po lewej stronie ciała

Kujace bole po lewej stronie. Zawroty. Stany lekowe oraz pocenie sie w nocy i to bardzo mocne. Nawet podczas zimy. Napewno to nie nerwobole bo tez sie zdarzaja i to jest cos innegi. Pale od 10 lat.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Przede wszystkim wskazany jest kontakt z lekarzem. Podane objawy są bardzo ogólne i bez badania lekarskiego nie można na ich podstawie rozpoznać jakiejkolwiek choroby oraz zlecić wykonanie badań dodatkowych. Wykluczyć należy przede wszystkim dolegliwości ze strony serca, płuc oraz wpływ ew. zmian zwyrodnieniowych