Zawroty głowy o torbiel szyszynki

Dwa tygodnie temu byłam w szpitalu trafiłam tam ponieważ miałam zawroty głowy i ból głowy z tyłu po badaniu rezonansie magnetycznym i usg dopplera zdiagnozowano u mnie torbiel szyszynki 15x12mm i polkolistna zmianę miekkotkankowa w siodle tureckim w zatoce klinowej 6mm . Chciałam się zapytać co mam z tym zrobić do kogo zwrócić się o pomoc i jak to się leczy

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać się do lekarza endokrynologa, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.