Zdrętwiałe stopy, brak czucia, bóle rąk, szyi i głowy oraz osłabiona noga

Dzien dobry, mam problem z kregoslupem szyjnym. Zrobiono mi rtg i czekam na rezonans. Obecnie mam zdretwiale obie stopy, nie zginaja sie palce prawej. Nie panuje do konca nad oddawaniem moczu. Brak czucia w koncach palcow, bole rak, szyi, glowy. Zawroty glowy, bardzo silne. Prawa noga jest wyraznie slabsza, przy ubieraniu wkladam ja do spodni rekoma. Jak jestem zmeczona to noga sie ugina.Mysle ze jest ucisk na rdzen. Mieszkam w danii- czy bedzie konieczna operacja?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest bezpośrednie badanie lekarskie oraz łączna interpretacja wykonanych badań aby określić rodzaj leczenia.