Zgrubienie kości po pęknięciu zatoki szczękowej i oczodołu

Dwa miesiące po pęknięciu zatoki szczękowej i oczodołu nad jednym z zębów mam zgrubienie kości i jak dotykam to mnie boli czasem mam wrażenie jakby mi tam puchło czasami boli mnie też wzdłuż oka jakiś centymetr od jego brzegu.

Witam! W tej sytuacji konieczne jest wykonanie tomografii komputerowej głowy i jednoznaczne stwierdzenie, czy nie mamy do czynienia z nieprawidłowym zrostem lub rozwijającym się w jego miejscu stanem zapalnym.