Zimne poty, podwyższone tętno i bóle pleców w nocy u 43-latki

Witam . Niepokoją mnie zimne poty w nocy, podwyższone tętno / 90-100/ przy normalnym ciśnieniu. Bóle pleców różnie zlokalizowane. Temperatura ciała ok 36,3. Odkasłuję dość gęstą zielonkawą wydzielinę. Mam 43 lata. Jestem kobietą

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym udanie się do lekarza rodzinnego, który po zbadaniu Pani pokieruje na odpowiednie badania bądź wdroży leczenie. Pozdrawiam.