Złe samopoczucie i chora tarczyca

Witam! od 9 ciu lat mam chora tarczyce (nadcz.) nie leczona niczym nigdy .. ostatnio bardzo zle się czuje : bóle i zawroty głowy, zaburzenia równowagi i ostrości widzenia ,b.silne osłabienie ...nic nie mogę robić w domu, depresja, ciągle podenerwowanie i lęki, przewlekłe uczucie zimna i ucisk w klatce piersiowej ... ciężko mi oddychać .. mam również widoczne wole i skier na usg. na wizytę u endokrynologa muszę czekać ok 2 miesiecy ...czuje się jak bym miała umrzeć ... Tsh 0, 017

Witam,
sytuacja nie jest łatwa i wyobrażam sobie,że oprócz objawów które Pani opisała, prawdopodobnie żyje Pani w lęku przed wynikami zaplanowanych badań.Tak silny stres również przekłada się na nieprawidłowe funkcjonowanie tarczycy i codzienne życie.Proszę nie upadać na duchu, badania pozwolą ustalić plan działania i właściwego leczenia. Będzie Pani mogła zapanować nad opisywanymi przez siebie dolegliwościami, które tak utrudniają codzienne życie. Zanim Pani spotka się z endokrynologiem, proszę zajrzeć na http://www.tlustezycie.pl/p/blog-page_10.html
informacje umieszczone na tej stronie, umożliwią Pani znalezienie sposobów na codzienne radzenie sobie z dolegliwościami.Życzę siły i odwagi w walce z chorobą!

pozdrawiam
A.Aleksandrowicz

Witam,

proszę jak najszybciej udać się do swojego lekarza rodzinnego. On może podjąć decyzję czy może pani czekać na wizytę u specjalisty, czy może uruchomić szybszy tryb skierować lub czy może konieczna jest hospitalizacja.

Pozdrawiam
http://poznacsiebie.pl