Złe samopoczucie po przyjęciu szczepionki przeciwko WZW typu B a konieczność przyjęcia ostatniej dawki

Czy powinnam przyjąć 3 ostatnią dawkę szczepionki przeciwko WZW B, jeśli po 2 poprzednich bardzo źle się czułam? Po ok 5h od podania pojawiały się: drażliwość i dreszcze (jak przy gorączce, ale bez gorączki), ból brzucha i głowy, nudności, zawroty głowy, piszczenie w uszach, ogólne złe samopoczucie, dziwne bóle w kościach lub mięśniach. Dodatkowo po 2 dawce (po ok 6h) zrobiło mi się słabo, ciemno przed oczami, ale nie zemdlałam. Objawy mijały po kilku godz. A może oznaczyć stężenie przeciwciał?

Do pełnego cyklu szczepienia potrzebne są 3 dawki.
Proponuję porozmawiać z lekarzem o działaniach niepożądanych po szczepieniu, jednak myślę że powinna Pani przyjąć trzecią dawkę.