Złe samopoczucie, senność a anemia

Mam pytanie od jakiegoś miesiąca czuję się dziwnie wszystko zaczęło się od złego samopoczucia po ćwiczeniach a ćwiczę już od 2 lat 3-4razy w tyg poszłam do lekarza najpierw do ginekologa wyszło ok potem do endokrynologa internisty okazało się że mam anemię ale objawy od miesiąca nie ustępują mimo diety i leków najbardziej dokuczają mi te stany depresyjne i niemoc senność co mogę jeszcze zrobić żeby stanąć na nogi wyniki badań tah 2,630 norma(0,270 - 4,2)hemoglobina 10(12-16)żelazo 20(60-180)

Witam! Leczenie anemii jest procesem długotrwałym, odczuwalną poprawę samopoczucia zauważy Pani zapewne dopiero po kilku tygodniach trwania kuracji. Jeśli dodatkowo towarzyszą Pani objawy depresyjne proszę zgłosić się do Poradni Zdrowia Psychicznego, gdzie otrzyma Pani fachową pomoc.