Zmaganie się ze świądem odbytu

witam, od kilku tyg zmagam sie z wstdliwą dolegliwością a mianowicie chodzi o świad odbytu, stosowałam maści dostepne w aptrekach ale nic nie pomaga a wręcz pogarsza sie mam wrażenie ze przenosi się to na miejsca itymne.... skóra jest zaczerwieniona i widoczne sa na niej białe plamki... prosze o porade

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proszę udać się do lekarza rodzinnego, być może występują u Pani pasożyty.
Pozdrawiam