Zmęczenie a łojotokowe zapalenie skóry

Witam. Od dłuższego czasu odczuwam permanentne zmęczenie, niezależnie od ilości snu oraz ciągłe bóle głowy. W tym roku doszły problemy z pamięcią i koncentracją, wahania nastrojów. Dermatolog zdiagnozował też łojotokowe zapalenie skóry głowy. Wyniki badań: TSH - 2.55 mU/l FT3 - 4.48 pmol/l FT4 - 16.55 pmol/l USG Tarczycy Prawy płat: 11x13x38 mm-obj.2,8 cm3 Lewy płat: 11x12x41 mm-obj.2,8 cm3 Całkowita objętość to 5,6 cm3 Widoczna gruboziarnista struktura. Proszę o analizę wyników. Dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć. Proponuje udać się do lekarza zlecającego powyższe badania.