Zmiana łagodna gruczołowo-tłuszczowa

Witam mam prozbe o interpretacje wyniku mammografi.zmiane łagodną gruczołowo-tłuszczowe guzek-2-pierś lewa wg.tarczy zegarowej(godzina) 2 Średnica zmian (w mm) 10 .Pozdrawiam i Dziękuję za odpowiedz.

Opis nie jasny, nie klasyfikuje zmiany w kategorii biads ( zapewne kategoria 2 ). Proponuje wykonać uzupełniające badanie usg z wynikiem badania mammografii.