Zmiana niejednorodna, nieodgraniczona z licznymi pasmami

Mam pytanie mialam usg oto jego wynik w okolicy nadzuchwowej po stronie prawej widoczna zmiana ,niejednorodna,nieograniczona,z licznymi wloknistymi pasmami o wym oklolo 50*30*25mm,obraz sugerujacy przerost miesnia policzkowego-mozliwa lipofibrona. Wizyte mam dopiero w sierpniu a niewiem czy to sie leczy operacyjnie czy lekami

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W zależności od ostatecznego rozpoznania leczenie jest różne. Najczęściej jest to jednak zabieg operacyjny.