Zmiana swym dolnym brzegiem sięga łuku jarzmowego

W tkankach miękkich czepcowych w okolicy skroniowej tomografia wykazał zmianę 6×7×1 cm swym dolnym brzegiem sięga łuku jarzmowego przylega do mięśnia skroniowej i lewej części kości skroniowej bez cech nacieku. Wartość pochłaniania 50jH po dożylnym kontraście wzmacnia się do ok 70 jH przy czym zakontrastowanie zmiany jest jednolite a obrusy struktury gładkie. Proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Końieczne jest rozszerzeńie diagnostyki. Proszę końieczńie udac sie do lekarza zlecajacego powyzsze badańie,