Zmiany skórne z krostami na kolanie

Witam. Mam 18 lat i od jakiegos czasu zauważyłam przy kolanie plamę i wokoło niech chrosty które od czasu do czasu swędzą. Nie mam pojęcia co to jest a chciałabym się dowiedzieć jak najszybciej. to co mam przy kolanie wyglada identycznie jak to na tym zdj : http://alergianamleko.pl/blog/wp-content/uploads/2013/02/20120906_173932-e1360881932396.jpg co to może być ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisana zmiana może mieć podłoże alergiczne. Nie można wykluczyć infekcji skóry. Proszę udać się na wizytę do specjalisty dermatologa, który po ustaleniu przyczyny dolegliwości wdroży odpowiednie leczenie. Do poradni dermatologicznej w ramach NFZ nie jest wymagane skierowanie.

Zmiany wygladaja na atopowe, czyli alrgiczne. Nalezy zastanowić się nad dietą, czy jest , była pani uczulona ja jakieś pokarmy, leki itd. Być może taka analiza pozwoli wyeliminować czynnik , ktory Pania uczula. Trezba skorę bardzo dobrze peilegnowac- myć tylko emolientami i natłuszczać. W razie braku poprawy skonsultowac sie z dermatologiem lun alergologiem.