Zmniejszenie poziomu insuliny we krwi

tyje, mam cukrzyce od niedawna, jem jak mi kazal lekarz, biore insuline, cukier spada ale laduje w tluszczu, juz 16kg - jak zmniejszyc poziom insuliny we krwi, zeby przestal byc tak glodny, bo poziom cukru zmniejszam restrykcyjna dieta

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, istotne jest dobranie zbilansowanej diety opartej na częstych posiłkach o mniejszych porcjach. Zalecam wizytę u dietetyka, który pomoże w doborze indywidualnie dobranej diety. Pozdrawiam.