Zmniejszona ilość leukocytów w badaniu krwi

witam serdecznie mam zapytanie bo sie nie pokoje troche jestem w 7 mies ciazy i dzis odebralam wyniki badań morfologii i zaniepokoil mnie fakt ze zmniejszona mam ilosc Leukocytów wychodzi mi 14 a ponoc normy da od 20 do 40 prosze mi powiedziec czy mam sie nie pokoic wizyte u lekarza mam z a5 dni

Magdalena StusiĹska

Norma leukocytów to 4 do 10tys. - Twój wynik jest wg normy podwyższony- jednak w ciąży normy są mniej restrykcyjne, tak więc nie ma powodu do obaw jeśli nie występują żadne objawy infekcji dróg oddechowych lub dróg moczowych.