Znęcanie się chłopaka nad koleżanką

witam, chłopak mojej koleżanki ją bije. nie chce go zostawić bo jej na nim zależy, mają razem dziecko. Chodzi do psychologa, ale nikt jej nie potrafi przetłumaczyć. dodam że jest z domu dziecka i mówi, że nie chce żeby jej dziecko tak samo skończyło. Ostatnio jak byłam u niej to prawe mi też się dostało. jest tyranem. mój chłopak stanął w naszej obronie. dodam że ten mężczyzna wcale nie pije alkoholu, nie stosuje używek. Boję się o nią ciągle mu wybacza. co można zrobić? on też nie ma rodziców.

Przemoc fizyczna i psychiczna jest przestępstwem i powinna być ścigania prawnie. Ofierze należy pomóc, nawet jeżeli pomoc podważyć może przyjaźń.

Witam. Dopóki koleżanka nie zrozumie i nie zacznie coś robić to nic Pani nie wskóra. Można z nią o tym rozmawiać, choć chodzi do psychologa.