Żółta, bezzapachowa wydzielina po porodzie

Witam. Urodzilam 5 tyg temu, krwawienie ustalo po 4 tyg i na wizycie kontrolnej u ginekologa wszystko bylo dobrze. Nagle tego samego dnia po wizycie zaczela mi obficie wyplywac zolta bezzapachowa wydzielina i odczuwam delikatne swędzenie. Czy to jeszcze polog czy nagle po wizycie u lekarza dostałam jakiejś infekcji?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.