Żółty stolec po tłustych pokarmach

Witam. Jestem mężczyzną, 29 Lat. Od piątku po zjedzeniu tłustego posiłku miałem żółty stolec ,nudności, nie miałem apetytu . Wczoraj byłem u lekarza. Pani doktor przepisała mi Bioprazol i Nifuroksazyd oraz skierowała na badania krwi. Po lekarstwach dzisiaj stolec już raczej normalny.. W morfologii prawie wszystko w normie poza GRA-2,1 tys/ul, OB-2 , ALT-24 U/l, AST 25 U/l Bilirubina calkowita 21,9 umol/l, GGTP 22 U/l, CRP 2,3 mg/l. Co może oznaczać za niski GRA i za wysoka Bilirubina?

Lek. Tomasz Budlewski

bez podania norm nie mozna sie wypowiedzieć. prosze koniecznie udac sie do lekarza zlecjacego powyzsze badania.