Zapytaj lekarza

1 , 0 1 1 , 4 2 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Związek pomiędzy leczeniem ortodontycznym a psychiatrycznym

Witam, Jaki jest związek pomiędzy leczeniem ortodontycznym a psychiatrycznym? Na formularzu, zanim podję łam się leczenia ortodontycznego nie zaznaczylam, ze lecze sie psychiatrycznie. Odczuwam silne boly glowy,nie sypiam, mam ogromne problemy z pamiecia i zapamietywaniem a moja twarz jest caly czas spieta. Mam rowniez problemy z polykaniem i inne dolegliwosci, ktore uniemozliwaja normalne funkcjnowanie. Prosze o porade.
KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu

Jak przekonać osobę z depresją do wizyty u psychiatry?

Depresja to choroba cywilizacyjna. Wciąż jednak nie jest to dobrze znana choroba. Obejrzyj film i poszerz swoją wiedzę o depresji. Dowiedz się, jak przekonać osobę z depresją do wizyty u specjalisty.

Sama Pani odpowiedziała sobie na pytanie - jeżeli ma Pani dolegliwości natury psychologicznej dobrze jest o nich powiedzieć wprost lekarzowi stomatologowi, czy ortodoncie, gdyż może on przygotować w inny sposób plan leczenia (tak, aby nie wzmacniać lub wręcz nie pogłębiać problemów psychologicznych). Ponadto leki, jakie są przepisywane przez psychiatrę muszą być znane przez każdego innego lekarza (nie tylko ortodontę), aby nie doszło do ich interakcji. Pozdrawiam.

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety