Żywienie przy obecności grzybów z grupy candida

Witam mam na imię na anka i około 2 miesiąc temu pobrano mi wymaz z nosogardzieli i stwierdzono obecność grzybów z grupy candida. Od tego momentu zażywam fliconazol jednakże bez efeketów może za pomocą diety mi się uda ale zuspełnie nie wiem co powinnam jeśc a czego nie a interenet podaje sprzeczne informację. Prosze o pomoc. Anka

Ogólnie rzecz biorąc najlepiej się zgłosić do specjalisty, żeby dopasować zalecenia konkretnie do Pani potrzeb, stanu zdrowia i trybu życia.

Jeżeli szuka Pani pomysłów kulinarnych, które można zastosować w diecie przeciwko kandydozie, zapraszam na mojego bloga www.salvere-byc-zdrowym.blogspot.com.

Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia