2-3-dniowe plamienia po zakończeniu miesiączki, kłujący ból w podbrzuszu i powiększone endometrium

Dzień dobry Mam 27 lat i problem z plamieniem, 2- 3 dni po zakończeniu miesiączki występują u mnie plamienia trwające 2 - 3 dni, zdarza się, iż towarzyszy temu kłujący ból w podbrzuszu i uczucie kolki, mam powiększone endometrium w granicach 10 -11 cm, w piątek jestem skierowana na badanie histeroskopii czy mam się obawiać.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego.