23-dniowe plamienie i kłucie w podbrzuszu

Ostatnio miałam problem z bardzo długim plamieniem-23 dni to trwało,Dostałam duphaston na zatrzymanie.Po duphastonie mam poczekać na miesiączkę i zacząć ponownie brać yasmin.Chciałabym po tak długim plamieniu nie mieć miesiączki-czy mogę od razu po zakończeniu wziąć yasmin?Jeszcze jedno pytanie-miałam problem z ciągłym kłuciem w podbrzuszu, wykluczyłam problemy gastro i urologiczne, gin.podejrzewa endo.Jeśli ból zelżał,zostało tylko lekki kłucie(czuję) i ból po stosunku,to mogę to tak zostawić?

Witam serdecznie. Niestety aby antykoncepcja była zachowana należy rozpocząć jej stosowanie w pierwszym dniu krwawienia. Odnośnie bólu, jako lekarz nie mogę Pani powiedzieć iż można zaprzestać dalszej diagnostyki. Tą decyzję może Pani podjąć sama, choć nie jest to dobre działanie by pozostawiać ten problem.