3 pozytywne testy ciążowe a torbiele i nadżerka

witam, ostatnia miesiaczke mialam 22 sierpnia, kolejna powinna byc okolo 17 wrzesnia, do tej pory nie ma, zrobilam juz 3 testy i wszystkie pozytywne, byly robione z 1,5 tygodniowymi odstepami, mam nie wielkie torbiele i nadzerke, czy na pewno jestem w ciazy|? nie wiem czy juz moge sie cieszyc czy jeszcze nie

Elżbieta Rhone

Witam,
dla pewności można wykonać badanie poziomu beta hcg z krwi oraz USG, które jest 100% dowodem ciąży. Jednak trzy testy ciążowe i brak miesiączki świadczą o tym, że z dużym prawdopodobieństwem jest Pani w ciąży.