Angina od miesiąca i krwotoki z nosa a możliwość HIV

Witam! Od miesiaca mam angine (tak twierdzi lekarz) problem w tym ze zazywam 3. antybiotyk i nic... miewam tez krwotoki z nosa, ktore zreszta towarzysza mi od kilku lat (podobnie jak anemia i ogolne przemeczenie - czesto spie w dzien, kreci mi sie w glowie, miewam nudnosci i zaparcia itp). Lekarz nie potrafi zdiagnozowac przyczyny a ostatnio przeczytalam ze to moga byc objawy HIV. Czy to mozliwe bym byla nosicielka? PS: Nie moglam zarazic sie droga plciowa...

Tak długotrwała angina nie reagująca na leczenie może świadczyć o dużym zwloknieniu przewlekłe zapalnych migdałków. Należy skonsultować się z laryngologiem celem rozważenia usunięcia migdałków. Inne objawy należy załatwiać w dalszej kolejności ponieważ mogą ustąpić po usunięciu migdałków.