Anoreksja, wynik EKG a hospitalizacja

Witam,czy jeśli przy wzroście 160 i wadze 43,5 kg i dosyć niepokojącym EKG muszę iść do szpitala ? Chodzi prawdopodobnie o anoreksje jednak chce leczyć się dobrowolnie i chce przytyć. Zależy mi żeby uniknąć szpitala i nie zmarnować lat szkoły. Nie chce podpisywać oświadczenia o rezygnacji hospitalizacji, ale chciałabym najpierw spróbować podleczyć się przy kardiologu i dietetyku.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie tak krótkiego opisu stwierdzić, czy wymaga Pani hospitalizacji. Jeśli jednak tak zaleca Pani lekarz psychiatra lub inny lekarz prowadzący, powinna Pani zgodzić się na hospitalizację.