Arytmia i migotanie przedsionków oraz cukrzyca

Witam,cierpię na arytmię, migotanie przedsionków, cukrzycę 2, epi, nadciśnienie 170/90 , puls 160,leki ;beto zk 200x1, metocard 50 dorażnie, polpril( od 2 lat brania okazał się nieskuteczny), Lecalpin 10 ,Pradaxa 150, formetic 850 3x1,kilkakrotny pobyt w szpitalu lekka poprawa , powrót tłuczenia serca,brak sił, proszę o pomoc jakie leki byłyby skuteczne,dodam ,że mam dużą nadwagę.

Proszę też pamiętać
Jednym z powszechnych ale mało znanych i niedocenianych komplikacji zaburzeń gospodarki węglowodanowej jest polineuropatia cukrzycowa.
Około 90% wszystkich chorych na cukrzycę choruje również na polineuropatię cukrzycową.
Polineuropatią nazywamy uszkodzenie nerwów obwodowych.
Polineuropatia może przebiegać skrycie i ujawniać się w różnie długim okresie od momentu rozpoznania cukrzycy.

Najczęściej pierwszym i głównym objawem jest ostry, piekący i przeszywający ból zlokalizowany jako „ skarpetki”.
Bólom towarzyszy mrowienie i drętwienie kończyn, uczucie ich oziębienia, często przeczulica skóry kiedy to lekki dotyk powoduje ból.
Po pewnym czasie pojawiają się zaburzenia czucia w kończynach.
Objawy nasilają się nocą.

Diagnostyką i leczeniem zajmują się niektórzy neurolodzy. Proszę pamiętać o kontroli