Badania moczu u dziecka z gorączką

Witam, Córka 1,5 roku przez 5 dni gorączkowała. Zbijaliśmy temp.,ta po godzinie wracala. Ok.39-40st. Podejrzenie zapalenia migdalkow. Dołaczyl katar i kaszel.W 5-tym dniu zrobilismy badanie moczu morfol. CRP w normie. Ale AST 37 powyzej normy RDW-CV 15,6 j.w Neutrofile% 17,2 ponizej normy Limfocyty% 69 powyzej n. monocyty% 13,7 powyzej n. Gran.kwasochlonne% 0 ponizej Neurofile

Lek. Tomasz Budlewski

Wyniki wskazują na infekcję wirusową. Proszę koniecznie umówić się z dzieckiem do lekarza pediatry

Szanowna Pani

Zgadzam się z opinią kolegi. Myślę że wizyta u pediatry ale również ponowne badanie morfologii jest konieczne.