Bakteryjne zapalenie pochwy i pęcherza

Witam. 2miesiace temu dopadlo mnie bakteryjne zapalenie pochwy (lactovaginal nie pomogl) i na dodatek czuje ze przyplatala sie bakteria na pecherz, czuje ciągła potrzebe pojscia do wc i do tego przeciekanie z cewki to jest meczace, nie wiem czym mogę to zwalczyc bo 20l temu mialam operacje na refluks nerki. Prosze o nazwe jakis antybiotykow ktore moge przyjac bo moj nefrolog dopiero za tydz wraca...ratujcie

Lek. Katarzyna Szymczak

Proszę spróbować furagine i preparat z benzydamina do irygacji np tantum rosa.
Pozdrawiam