Bezcechowa/hypoechoniczna zmiana w postaci guza w skórze lub w tkance podskórnej

Witam,miesiąc temu odkryłam guzek w piersi.lekarka wykonująca usg nie wiedziała co to jest, napisała bezcechowa/hypoechoniczna zmiana w postaci guza w skórze lub w tkance podskórne.4mm.ginekolog dała skierowanie do chirurga-konsultacja,ew.usunięcie i histopatologia.czy jak nie wiadomo co to jest to dobrze wróży czy źle?

Witam,
Jeżeli wg USG jest to zmiana w skórze lub w tkance podskórnej to nie dotyczy to piersi i zapewne jest to kaszak zmiana nie groźna
Pozdrawia,