Biały, gęsty śluz z pochwy a planowanie ciąży

witam ma parę pytań ale po kolei mam biały śluz z pochwy jest gęsty swędzi i piecze drugie miałam kiedyś nadżerkę lekarz powiedział ze to jest mała i w niczym nie przeszkadza to prawda ? a po drugie nie mam okresu 2 miesiące w tamtym parę kropelek krwi i to wszystko i bardzo chce dziecko :) ponad 10 lat wyłam zagranicę i dlatego tak to wygląda nie mogę zaufać lekarzowi który mi doradzi co zrobić jakie badania i jak uregulować okres a po 30 roku życia se mniejsze szanse na ciężę 90 kg waga

Lek. Tomasz Budlewski

opis wskazuje na infekcje. co do pozostałych to tak nadżerka zwykle nie jest groźna ale konieczna jest kontrola i badania w którą stronę idzie tzn czy zmniejsza sie. Proszę koniecznie udać się dolekarza ginekologa, po badaniu będzie mozna coś więceh powiedzieć odnośnie miesiączki.