Biopsja piersi a guz typu Hamarton

Witam,boje sie okropnie,mialam robiona biopsje 2 piersi lewej i prawej bo mam guzki w lewej 2 i w prawej tez,onkolog niby mowil ze mu to wyglada na wlokniaki,ale na skierowaniu na biopsje dal oznaczenie n 93,do tego,lekarz,ktory robil biopsje stwierdzil,ze w lewej piersi mam dziwny guz cos jakby typu hamarton,ze jest elastyczny,obawiam sie najgorszego,wynik dopiero we wtorek,co mam robic,nie spie po nocach

Lek. Tomasz Budlewski

W tym momencie są niestety tylko przypuszczenia. Konieczna jest ocena wycinków i określenie dokładnego rodzaju zmian. Proponuję spróbować dzisiaj odebrać wynik, być może wyniki już dziś będą.