Ból barku po skoku na bungee

KOBIETA, 50 LAT, WARSZAWA W sierpniu skoczyłam na bangee, poczułam szrpnięcie w barku prawie nie ruszałam ręką, powoli ruchomość wraca ale ból przy ruchach (których bark jeszcze nie lubi????)-do tyłu (od siebie)jest ogromny, czy tak długo jeszcze pocierpię? lekarz mówi że do pół roku Proszę zaufać opinii lekarza, który ma możliwość zbadania oraz oceny wyników badań dodatkowych. ponawiam pytanie-jak długo (ból), żadnych badań nie miałam zleconych...żadnych....

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wszelkie wątpliwości proszę wyjaśnić z lekarzem prowadzącym, który zna pełną historię choroby oraz aktualny stan kliniczny.