Ból brzucha po laparoskopowym usunięciu pęcherzyka żółciowego

dobry wieczór 3 tygodnie temu miałam usunięty laparoskopowo pęcherzyk żółciowy i w niedzielę dostałam silnego bólu brzucha wzdęcie, wczoraj zrobiono mi usg i w okolicy bólu hipoechogenne ognisko w tkance podskórnej 8mm naciek/ włóknienie w kanale po drenie w tej okolicy ubytek otrzewnej ściennej 6 mm dodam jeszcze że miałam gorączkę do wczoraj biorę antybiotyk Biseptol

Witam. Proces gojenia i wchłaniania krwiaków itp trwa. Ognisko 6 czy 8 mm jest bez znaczenia, bardziej niepokoił bym się czy w drogach żółciowych nie pozostał drobny złóg. Mógł też odblokować się kanalik żółciowy i będzie ok. Warto porozmawiać z leczącym chirurgiem.