Ból głowy w okolicach potylicy

Bardzo proszę o interpretację opisu rezonansu magnetycznego. Cały opis znajduje się w formie obrazka jpg, ponieważ limit znaków jest zbyt duży. http://pics.tinypic.pl/i/00460/ri6mroiygarf.jpg Odnośnie moich dolegliwości. Lokalny ortopeda twierdzi, iż jestem zdrów jak ryba, natomiast mnie od paru lat, nękają lekkie zawroty oraz tępy ból głowy (uczucie gniecenia) ulokowany głównie w potylicy który już naprawdę mnie frustruje. Przy rubryce rozpoznanie widnieje tajemniczy dla mnie kod: M50

Witam serdecznie.
Niestety nie da się otworzyć linka do obrazka, który Pan umieścił. Jeśli ortopeda twierdzi że wynik badania jest prawidłowy, bóle głowy raczej nie pochodzą od zmian w kręgosłupie szyjnym. Jeśli oprócz bólu pojawiają się zawroty głowy, sugerowałabym wizytę u neurologa. M50 to natomiast zbiorcza kategoria na choroby kręgów szyjnych.