Ból głowy w tylnej części i kłucie serca

Witam. Jestem kobietą mam 22 lata. Od kilku dni boli mnie głowa w tylnej części na dole po mojej prawej stronie do tego często kluje mnie serce i telepią mi sie ręce myślałam ze to brak potasu i magnezu wiec jadłam je ale to nie pomaga, do tego dużo śpię. w nocy po 11 godzin i w dzień około 2 godziny. Co mam zrobić żeby przestały mi się trząść ręce? Co to może być ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być wywołane nadciśnieniem tętniczym. Nie można wykluczyć innych przyczyn dolegliwości. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, który zajmie się procesem diagnostycznym. W razie konieczności otrzyma Pani skierowanie do odpowiedniego specjalisty.