Ból jajników po stosunku w czasie miesiączki

Witam mam problem. Kochałam się z chłopakiem w trakcie okresu. Był to 5 dzień okres trwa u mnie 7 dni, a cykl trwa 34-36dni. Zaraz po tym zdarzeniu zaczęły mnie boleć jajniki i dół brzucha, coś jak na okres. A i muszę zaznaczyć, że mój ostatni okres był bardzo dziwny... Ciemny i gęsty ze skrzepami. Co to może oznaczać. Proszę o odpowiedź. Martwię się

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie!

Przyczyn Pani dolegliwości może być wiele. Niestety bez badania ginekologicznego nie można postawić diagnozy. Wydaje się jednak, że obie dolegliwości mogą być ze sobą powiązane. W takim przypadku najbardziej prawdopodobne rozpoznanie to zapalenie przydatków, zapalenie endometrium, endometrioza.

Pozdrawiam.