Ból kości i podwyższone ASO

Witam, bolą mnie kości czy to może być przez podwyższone ASO ? Jest w granicy 350. Okropnie mnie boli. nigdy tak wcześniej nie miałam.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podwyższony poziom ASO oraz bóle kostno-stawowe mogą świadczyć o wystąpieniu gorączki reumatycznej. Wskazane jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się do lekarza.