Ból kości u 21-latki

Co to oznacza że bolą kości? Witam. Mam 21 lat i od kilku tygodni mam ogromne bóle kości. Na początku myślałam że to mięśnie ale teraz wiem że to kości. Ból jest ogromny, czasem jest w jednym miejscu a czasem przyszywa dana część ciała. Ostatnio zaczeła mnie bolec noga to nie mogłam chodzić. Odrazu mówię że nigdy nie miałam niczego złamanego. Chciałabym sie dowiedzieć co może być przyczyna takich bólów kości.

Przyczyn bólów kostno-stawowych może być bardzo wiele, dlatego proszę zgłosić się do lekarza POZ który po zbadaniu zleci konieczne badania dodatkowe. Na ich podstawie, w razie potrzeby pogłębi diagnostykę.