Ból pod lewym żebrem i bóle pleców podczas wdechu

Od wczorajszego wieczora mam dziwne objawy.Jestem obolała, najbardziej boli mnie pod lewym żebrem i plecy przy wdechu.Czasem kłuje mnie serce i boli lewy obojczyk.Czytałam,że mogą być to objawy zawału serca,dlatego jestem przerażona. Nie boli mnie jednak serce,nie mam duszności,ani nie odczuwam kołatania, przyspieszonego tętna. W ostatnim czasie miewam trochę stresów,więc zastanawiam się czy ma to jakiś związek z w/w objawami. Czytałam ze objawy zawału trwają do 50 minut a dziś już mija 1 dzień.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Ze względu na podejrzenie zaburzeń układu sercowo-naczyniowego wskazana jest pilna wizyta u lekarza.