Ból podbrzusza, rano i wieczorem mdłości oraz ból piersi

Witam. Mam pewien problem , otóż od paru dni dni bardzo źle się czuję. Ból podbrzusza , rano i wieczorem mdłości oraz bòl piersi. Codziennie o 6:15 rano mierzę temperaturę , przedwczoraj temp. Spadła poniżej 37 stopni a wczoraj i dzisiaj już powyżej ( 37,4 - 37,2 ). Zostało mi 8 dni do miesiączki więc na objawy ciąży raczej jeszcze za wcześnie. Bardzo proszę o odpowiedź.

Aleksander Ropielewski

Nie jestem w stanie się ustosunkować do Pani objawów, ponieważ brakuje mi ważnej informacji, kiedy doszło do ostatniego zbliżenia. Pani objawy mogą wynikać zarówno z ciąży jak i z faktu, że znajduje się Pani w drugiej połowie cyklu.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski