Ból prawego jajnika i podbrzusza po stosunku z prezerwatywą

Dzień dobry. Ostatnio współżyłam z chłopakiem, zabezpieczaliśmy się prezerwatywą, wszystko było w porządku. Na drugi dzień zaczął boleć mnie prawy jajnik i tak jakby podbrzusze. Dzisiaj jest juz 5 dzień i to wszystko tak jakby przeszło, chciałabym wiedzieć czym były spowodowane te bóle.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie dolegliwości wynikają z wahań hormonalnych uzależnionych od zmian faz cyklu.